Spokojna okolica sprawia, że odpoczynek w Ciekocinie jest niezwykle łatwy. W naszych apartamentach będziecie mogli się wyspać, przygotować na dalsze atrakcje oraz spędzić miło czas. I to jest właśnie główna pozycja w ofercie Malinowego Dworku! 

Nasi goście mieszkają w jednym z dwupoziomowych domków szeregowych. Na pierwszym piętrze znajduje się łóżko typu King Size, a także dwa łóżka jednoosobowe. Miejsca starczy więc dla każdego, a w razie czego na parterze stoi rozkładana kanapa, będąca częścią wyposażenia przestrzeni dziennej. W niej samej znajduje się też telewizor i stół z miejscami dla wszystkich gości oraz mała kuchnia, zawierająca lodówkę, kuchenkę elektryczną z dwoma palnikami oraz wszystkie inne potrzebne udogodnienia. Łazienka wyposażona jest natomiast w prysznic. Przy każdym segmencie znajduje się też mały zadaszony taras ze stołem i ławkami, idealny do wieczornego relaksu na świeżym powietrzu. Pojedynczy domek bez problemu pomieści całą rodzinę, bądź grupę znajomych. 

To wszystko sprawia, że nasze apartamenty są idealne, aby wypocząć po aktywnym dniu. Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest rozdzielenie przestrzeni noclegowej od przestrzeni rozrywkowo-użytkowej. W spokoju będziecie mogli oglądać ulubiony serial na dole, podczas gdy Wasze dzieci będą spały na górze. Kuchnia posiada wszystko, żeby przygotować smakowity obiad dla całej rodziny lub prowiant na dalsze wyprawy. 

Specjalna konstrukcja termiczna powoduje, że nawet podczas największych upałów w środku panuje przyjemna temperatura, bez wykorzystania klimatyzacji. Natomiast zimą ogrzewanie odbywa się za pomocą energooszczędnych promienników podczerwieni. Warto też dodać, że na dachach domków znajdują się panele fotowoltaiczne, zapewniające nam czystą energię prosto ze słońca.