Ekologiczna plantacja malin

Malinowy Dworek znajduje się w spokojnej nadmorskiej miejscowości Ciekocino. Obecnie oferujemy kompleksowe usługi noclegowe, jednak nasza historia zaczęła się od założenia ekologicznej plantacji malin, skąd wywodzi się nazwa całego obiektu. Z czasem postanowiliśmy rozwinąć tę przestrzeń w coś więcej – w miejsce kontaktu z naturą. Każdy może złapać tutaj oddech, odpocząć i naładować baterię. Dzielimy się tym wszystkim z Wami już od 16 lat.

Miejsce na chwilę oddechu

Okolica nie jest oblegana przez turystów, dookoła panuje spokój, a plaże są praktycznie dzikie - bez miliona parawanów. Podobnie jest w samym Dworku, do każdego gościa podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu to, co potrzebuje. Malinowy Dworek nie jest wielkim ośrodkiem, dlatego jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój i bezpieczeństwo. Mała ilość domków na dużej przestrzeni gwarantuje prywatność, która w obecnych czasach jest na wagę złota.

Atrakcje obecne na miejscu zostały przygotowane tak, żeby móc się wyciszyć oraz zwolnić tempa. Zbieranie świeżych malin prosto z krzaka do porannej owsianki, sesje w saunie z widokiem na oczko wodne, czy też wieczorna kąpiel w drewnianym jacuzzi. Do tego oczywiście jogging po pobliskim lesie oraz relaks na najczystszej plaży w Polsce.
Nie zapomnieliśmy również o dzieciach. W końcu to rodziny goszczą u nas najczęściej. Zbudowaliśmy duży plac zabaw z wieloma urządzeniami i zabawkami. Na otwartej przestrzeni z łatwością można rozegrać mecz w piłkę nożną lub siatkówkę. Dodatkowym atutem jest to, że obszar zabaw jest widoczny z tarasów naszych domków - przez cały czas będziesz mieć oko na swoje pociechy. Sam obiekt jest również ogrodzony i monitorowany, otrzymasz od nas pilota do elektrycznej bramy. Bezpieczeństwo Twoje i Twoich dzieci jest dla nas priorytetem.

Troska o środowisko

Chcemy być jak najbardziej ekologiczni, dlatego realizujemy szeroko zakrojone działania, ograniczające nasz wpływ na środowisko. Podczas upraw nie używamy żadnej chemii ani pestycydów. Pozwalamy naszym malinom rozwijać się w ich własnym tempie. Do ogrzewania apartamentów używamy energooszczędnych promienników podczerwieni. Zmodernizowaliśmy też palniki gazowe na nowoczesne kuchenki elektryczne. Energia do zasilenia tego wszystkiego pochodzi ze słońca - na dachach segmentów mieszkalnych zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne. Już teraz umożliwiamy kierowcom samochodów elektrycznych ładowanie swoich pojazdów za pomocą własnych ładowarek, a w planach mamy stworzenie profesjonalnej stacji ładowania.

Cały czas pracujemy nad wprowadzaniem najlepszych rozwiązań technologicznych, dbając o naszych gości i środowisko. Dlatego też cieszymy się, mogąc dzielić Malinowy Dworek razem z Wami!